Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

Van Elit World Oteli 10 Ocak Basın Günü Dolayısiyle KAHVALTI Programı Gerçekleştirildi…

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Van Elit World Oteli Basın ve Gazetecilere Kahvaltı Programı Gerçekleştirildi. Basın çalışanlarının haklarını düzenleyen Basın İş Kanunu’nun 10 Ocak 1961 yılından yürürlüğe girmesi dolayısıyla kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde, Van Elit World Otelinin Edremit Salonunda düzenlenen kahvaltı programında ilimizde görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir […]

11 Ocak 2020 - 10:41 'de eklendi ve 24 kez görüntülendi.
Van Elit World Oteli 10 Ocak Basın Günü Dolayısiyle KAHVALTI Programı Gerçekleştirildi…

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Van Elit World Oteli Basın ve Gazetecilere Kahvaltı Programı Gerçekleştirildi.

Basın çalışanlarının haklarını düzenleyen Basın İş Kanunu’nun 10 Ocak 1961 yılından yürürlüğe girmesi dolayısıyla kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde, Van Elit World Otelinin Edremit Salonunda düzenlenen kahvaltı programında ilimizde görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

Günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Elit World Otelinin Genel Müdürü Oktay Aksoy; “Bu gün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü olması dolayısıyla bir araya geldik. Tüm gazetecilerimizin 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününü tebrik ediyorum, programımıza katıldığınız için teşekkür ediyorum. Bu gün aynı zamanda Türk İdareciler Günü Hem idarecilerimiz hem de gazetecilerimiz, görev ve sorumlulukları bakımından hizmet verdikleri alanlarda özverili bir çalışma gayreti içerisindedirler. Hepimizin amacı, görev yaptığımız şehre ve bu şehrin insanlarına hizmet etmektir. Ben tekrar katıldığınız için teşekkür ediyorum. Hem idarecilerimizin hem de gazetecilerimizin bu özel gününü tebrik ediyor, görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Program sonunda Van Bölge Gazetesi Imtiyaz Sahibi Cafer Karakoç ,Yazı işleri Müdürü Bişar Ulutaş, Van Sağlık Diyabet Gazetesi Yazı işleri Müdürü Murat Çurku,İlaç Radyo Özkan Altınkaynak,Ercan Şahin ,TRT kurdi Van Muhabiri Nejmi Idiz ,Van Sesi Gazetesi Spor Yazarı Rıdvan Can Van Havadis Gazetesi Sahibi Ayhan Yazlık Van İha Haber Ajansı Atilla İdiz ,Gazte Van imtiyaz Sahibi ,Hikmettullah Yetkin Van’da Haber Gazetesi ve internet Sitesi Sahibi Erol Çakır, Tarafsız Van Haber ailesi adına Suat Baran programa katılan basın mensuplarıyla tek tek tokalaşmasının ardından, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle program sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER