Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

Özel VAN Akdamar Hospital Hastanesine “yüksek kalite” tescili…

Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu hasta ve çalışan odaklı sağlıkta kalite değerlendirmesi sonucu, Özel Van Akdamar Hospital 91 puan alarak sağlıkta kalite sunmaya devam ediyor. Özel VAN Akdamar Hospital Hastanesine “yüksek kalite” tescili Van’da özel sağlık sektörüne bambaşka bir bakış açısıyla “kalite” değerini katan Akdamar Hospital Hastanesi Hastanelerinin Van’daki gururu oldu. Türkiye’de ve Vanda özel sağlık […]

24 Aralık 2019 - 21:41 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.
Özel VAN Akdamar Hospital  Hastanesine “yüksek kalite” tescili…

Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu hasta ve çalışan odaklı sağlıkta kalite değerlendirmesi sonucu, Özel Van Akdamar Hospital 91 puan alarak sağlıkta kalite sunmaya devam ediyor.

Özel VAN Akdamar Hospital Hastanesine “yüksek kalite” tescili
Van’da özel sağlık sektörüne bambaşka bir bakış açısıyla “kalite” değerini katan Akdamar Hospital Hastanesi Hastanelerinin Van’daki gururu oldu.

Türkiye’de ve Vanda özel sağlık sektörüne bambaşka bir bakış açısıyla “kalite” değerini katan Hastanelerinin Van’daki gururu Akdamar Hospital Hastanesi, Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu “sağlıkta kalite standartları” kalite değerlendirmesinde üstün bir başarı göstererek “kaliteli sağlık” hizmeti unvanına bir yenisini daha eklemiş oldu.
Hastanede verilen hizmetlere, hasta gözünden bakılarak, hastaya güvenli ve hızlı hizmet sunma, hasta haklarının korunması, hasta odaklı olma gibi konuların yanı sıra, çalışan güvenliği, hastanedeki yaşanabilecek herhangi bir doğal afete karşı alınan önlemler ve bilgi güvenliği gibi birçok parametrenin olduğu değerlendirmenin sonucunda, Özel Akdamar Hospital Hastanesi tüm alanlardaki titiz, yenilikçi, insana değer veren ve özenli çalışmalarından dolayı, yüzde 91.85 puanla, Vandaki özel hastaneler arasında en yüksek puanla, “yüksek kalite” tescili almış oldu.


Özel Akdamar Hospital Hastanesi oldu Hastanesi Genel Müdürü Dr. Sayın Salih Özğökçe yaptığı açıklamada, ” “Kaliteli sağlık hizmeti” algısını üst sıralara taşımış olmaktan dolayı son derece gururluyuz. Halkımızın hak ettiği bir değer “kalite’. Bizler sağlık sektörünün tüm dinamiklerini, insana “değer katan hizmet” anlayışımızla, gece gündüz çalışarak hep daha sürdürülebilir ve geliştirilebilir olması için mücadele ettik. Sağlık Bakanlığının sağlıkta kalite standartları değerlendirmesi ile “Yüksek Kaliteli Sağlık Hizmeti Veren Hastane Tescili” almaktan onur duyuyoruz” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER