Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

İşadamı Necip Yağızer’in oğlu evlendi…

İşadamı Necip Yağızer’in oğlu evlendi Van’ın önemli iş adamlarından Necip Yağızer’in oğlu Zafer Yağızer, Elif Aydın’la hayatını birleştirdi. Hacıbekir Mahallesindeki boş alanda yapılan görkemli düğüne çok sayıda davetli katıldı. Siyasetçilerin ve işadamlarının yanı sıra yüzlerce kişinin katıldığı düğünde mutluluğunu dile getiren İş Adamı Necip Yağızer, “Bugün çok mutluyum 24 yıldır yurt dışındaydım. Vanlı hemşehrilerim ve akrabalarımdan […]

22 Eylül 2019 - 18:31 'de eklendi ve 207 kez görüntülendi.
İşadamı Necip Yağızer’in oğlu evlendi…

İşadamı Necip Yağızer’in oğlu evlendi

Van’ın önemli iş adamlarından Necip Yağızer’in oğlu Zafer Yağızer, Elif Aydın’la hayatını birleştirdi.
Hacıbekir Mahallesindeki boş alanda yapılan görkemli düğüne çok sayıda davetli katıldı. Siyasetçilerin ve işadamlarının yanı sıra yüzlerce kişinin katıldığı düğünde mutluluğunu dile getiren İş Adamı Necip Yağızer, “Bugün çok mutluyum 24 yıldır yurt dışındaydım. Vanlı hemşehrilerim ve akrabalarımdan uzak olduğumu hissediyordum. Ama bugün oğlumun düğününde hemşehrilerimi ve akrabalarımı düğünde görmekten çok mutluyum. Bu güzel Van halkına teşekkür ediyorum. Keşke her konuda barış içerisinde kardeşçe birlikte yaşamayı yaşatabilsek” dedi.
İkinci oğlunu evlendirdiğini dile getiren Yağızer, “Bir oğlum kaldı. İnşallah onun da mürvetini görürüm. Ben bu anlamda davetimize iştirak eden tüm akrabalarıma ve dostlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER