Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan operasyon mesajı! Zulmü bitirmeye kararlıyız

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Suriye operasyonuyla ilgili sosyal medya hesabından önemli mesajlar verdi. Soylu ”altında kimin imzası olursa olsun, terörün kökünü kazımaya, zulmü bitirmeye kararlıyız” dedi. Dünyanın beklediği Suriye operasyonu başladı. TSK ÖSO’yla birlikte YPG’nin üslerini ve silah mevzilerini vurmaya başladı. Suriye’de savaş uçaklarımız önceden belirlediği hedeflere bomba yadırdı.  Operasyon başlar başlamaz siayasilerden de destek […]

09 Ekim 2019 - 19:01 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan operasyon mesajı! Zulmü bitirmeye kararlıyız

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Suriye operasyonuyla ilgili sosyal medya hesabından önemli mesajlar verdi. Soylu ”altında kimin imzası olursa olsun, terörün kökünü kazımaya, zulmü bitirmeye kararlıyız” dedi.

Soylu'dan Barış Pınarı açıklaması

Dünyanın beklediği Suriye operasyonu başladı. TSK ÖSO’yla birlikte YPG’nin üslerini ve silah mevzilerini vurmaya başladı. Suriye’de savaş uçaklarımız önceden belirlediği hedeflere bomba yadırdı. 

Operasyon başlar başlamaz siayasilerden de destek mesajları geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Twitter’dan operasyonla ilgili bir açıklama yaptı ”terörün kökünü kazımaya, zulmü bitirmeye kararlıyız” mesajı verdi. İşte Soylu’nun twiti:

Süleyman Soylu@suleymansoylu

🇹🇷

Altında kimin imzası olursa olsun, terörün kökünü kazımaya, zulmü bitirmeye kararlıyız. Bu coğrafyanın evlatlarına terörü değil huzuru miras bırakmak için yola çıktık. Cenab-ı Hak ordumuzu mansur ve muzaffer eylesin.#BarışPınarıHarekati https://twitter.com/suleymansoylu/status/1181917653641900034 …Süleyman Soylu@suleymansoyluTürkiye’nin orada ne işi var diye soranlara seslenmek istiyorum, biz iki dakikada şu PKK’yı bitirip hemen geleceğiz, sonrasında da cevap vereceğiz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER