Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

Gölkentliler Taraftar Derneği üyeleri bugün Vangölü Çevresinde sahil temizliği…

Gölkentliler Taraftar Derneği üyeleri bugün Vangölü Çevresinde sahil temizliği. Van’ın Edremit İlçesi’nde,Van Gölü sahillerinde Van Spor Gölkent taraftarları bir grup tarafından temizlik kampanyası başlatıldı. Van Spor Gölkent taraftarları öncülüğünde, katılımıyla Van Gölü sahillerinde temizlik kampanyası başlatıldı. Gölkent ‘Van Gölü kirlenmesin, sahillerimiz temiz kalsın’ sloganıyla sahil bandındaki çöpleri toplarken, büyüklerden de çevreyi kirletmemelerini istedi. Van Gölü’nün […]

15 Kasım 2019 - 8:13 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.
Gölkentliler Taraftar Derneği üyeleri bugün Vangölü Çevresinde sahil temizliği…

Gölkentliler Taraftar Derneği üyeleri bugün Vangölü Çevresinde sahil temizliği.


Van’ın Edremit İlçesi’nde,Van Gölü sahillerinde Van Spor Gölkent taraftarları bir grup tarafından temizlik kampanyası başlatıldı.
Van Spor Gölkent taraftarları öncülüğünde, katılımıyla Van Gölü sahillerinde temizlik kampanyası başlatıldı.
Gölkent ‘Van Gölü kirlenmesin, sahillerimiz temiz kalsın’ sloganıyla sahil bandındaki çöpleri toplarken, büyüklerden de çevreyi kirletmemelerini istedi. Van Gölü’nün bölge için önemli olduğunu ifade ederek, “Ülkemizin ve bölgemizin en önemli değeri olan Van Gölü, her geçen gün daha da kirlenmektedir. Bu nedenle bizler, bu tür temizlik kampanlarını yaparak Van Gölü’nü bu kirlilikten kurtaracağız. Van Gölü havzasında bulunan yerleşim yerleri içerisinde en iyi arıtma tesisi bulunan ilçemiz Edremit

Van Gölü’nün kirlenmemesi konusunda Taraftarımız olarak gereken hassasiyeti gösteriyoruz. İnşallah, gelecek kuşaklara tertemiz bir Van Gölü ve temiz bir çevre bırakacağız. Vangölü, bizim için candır. Bu nedenle bu gölün kıymetini çok iyi bilmemiz lazım. Burası biterse bizler de biteriz. Bugün ilçemiz Edremit sahillerinde temizlik çalışması yapan kardeşlerimizi Taraftarlarımızı da canı gönülden kutluyorum.”denildi.
Temizlik kampanyasının öncülüğünü yapan Gölkent taraftarlarını Tarafsız Van Haber ailesi adına Kutluyorum başlatmış oldukları kampanya ile ilgili Başta Başkanlarına teşekkür ederim. Suat Baran.
FOTOĞRAFLI

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER