Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

Geç kalınmış Van köprülü kavşak Çalışmaları Emin Ellerde…

Geç kalınmış Van köprülü kavşak Çalışmaları Emin Ellerde… Van Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesi , Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar aralıksız Devam Ediyor. Van’da şehir içi ulaşımı rahatlatmak ve modern hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda Van Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesi alt geçit kavşağı çalışmaları (Alt,Üst) diye bilinen noktaya yapılacak olan yeni köprülü kavşakta […]

03 Ağustos 2019 - 11:21 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.
Geç kalınmış Van köprülü kavşak  Çalışmaları Emin Ellerde…

Geç kalınmış Van köprülü kavşak Çalışmaları Emin Ellerde…

Van Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesi , Köprülü Kavşağı’nda Çalışmalar aralıksız Devam Ediyor.
Van’da şehir içi ulaşımı rahatlatmak ve modern hale getirmek için yatırımlarına devam ediyor.

Bu kapsamda Van Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesi alt geçit kavşağı çalışmaları (Alt,Üst) diye bilinen noktaya yapılacak olan yeni köprülü kavşakta çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Köprülü kavşak Emin Ellerde.

Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesinin kesiştiği noktaya projelendirilen, Köprülü Kavşağı’nda çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında inşası devam eden köprü hızla yükseliyor. Yoğun bir çalışmanın sürdürüldüğü köprülü kavşak projesinin yüklenici firmanın õdemekerinde bir aksaklık olmadığını göz önünde bulundurarak tamamlanması planlanıyor.

Doğu inşaat kaliteli şehri daha konforlu hale getirme umuduyla Van “Şehir içi ulaşıma kalite ve güven getiren yatırımlara devam ediyor”

Doğu inşaat yaptığı açıklamada “Bu noktada uygulayacak olduğu köprülü kavşak projesi, Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesi istikametine giden sürücüleri rahatkatacağı ve Bu sayede hem vatandaşlarımız vakit kaybetmeden gitmek istedikleri yere ulaşacaklar hem de kavşak üzerinde yaşanabilecek istenmeyen kazaları da en aza indirmiş olacak. Köprülü Kavşağı projesi çalışmaları hızlı ve güvenilir emin eller ile Vanımıza hizmetine sunmayı planlıyor”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER