Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

Emre Yörük’den 10 Ocak ve İdareciler Günü Mesajı…

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürü Bilal Emre Yörük, Çalışan Gazeteciler Günü Vesilesi İle Bir Mesaj Yayımladı. il Müdürü Bilal Emre Yörük 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kalemini haktan ve toplumun menfaatinden yana kullanarak, iletişimin en etkili kanallarından biri olan […]

11 Ocak 2020 - 15:02 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.
Emre Yörük’den 10 Ocak ve İdareciler Günü Mesajı…

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürü Bilal Emre Yörük, Çalışan Gazeteciler Günü Vesilesi İle Bir Mesaj Yayımladı.

il Müdürü Bilal Emre Yörük 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kalemini haktan ve toplumun menfaatinden yana kullanarak, iletişimin en etkili kanallarından biri olan basın; halkın doğru ve güvenilir haber alma, kamuoyunu bilgilendirme ve düşünce özgürlüğünün güvencesidir. Kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinen tarafsız ve şeffaf basın; insan hak ve hürriyetlerini güvence altına alan gelişmiş devletlerin önemli güçlerinden biridir. Bu anlamda, basın mensuplarımızın ülkemizin güçlenmesine, ilerlemesine, birlik ve beraberliğimizin korunmasına önemli katkıları vardır.

Meslek etiği ilkelerinden ödün vermeden, sorumluluk duygusu içerisinde çalışan değerli basın mensuplarımızın bu duygu ve düşüncelerle sorumluluk bilinciyle kamunun bilinçlendirilmesi için fedakârca görev yapan, doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla toplumun hem gözü ve kulağı hem de sesi olmayı ilke edinmiş basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, görevi başında hayatını kaybeden gazetecilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.” dedi. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER