Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

Dr. Özğökçe;Ozon Terapi Bağışıklık Sistemini Güçlendirir”

“Ozon Terapi Bağışıklık Sistemini Güçlendirir” Van Özel Akdamar Hospital Hastanesi Ortopedi Hastalıkları Uzmanı Dr. Sayın Salih Özğökçe, ozon terapi hakkında bilgi verdi. Dr.Özğökçe aslında doğanın en etkili temizleme mekanizması olduğunu belirterek vücudun ürettiği yaşlanma faktörlerini kendi doğal yöntemlerimizle temizleyerek olumsuz etkilerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olduğunu ifade eden Dr.Özğökçe , hastanede ozon terapi hizmeti verildiğini bildirdi. […]

30 Aralık 2019 - 19:37 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.
Dr. Özğökçe;Ozon Terapi Bağışıklık Sistemini Güçlendirir”

“Ozon Terapi Bağışıklık Sistemini Güçlendirir”

Van Özel Akdamar Hospital Hastanesi Ortopedi Hastalıkları Uzmanı Dr. Sayın Salih Özğökçe, ozon terapi hakkında bilgi verdi.

Dr.Özğökçe aslında doğanın en etkili temizleme mekanizması olduğunu belirterek vücudun ürettiği yaşlanma faktörlerini kendi doğal yöntemlerimizle temizleyerek olumsuz etkilerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olduğunu ifade eden Dr.Özğökçe , hastanede ozon terapi hizmeti verildiğini bildirdi.

Zihinsel ve bedensel yorgunluğun ozon tedavisine çok iyi cevap verdiğini, ozonun fiziksel dayanıklılığı artırdığını ve ozon uygulamalarının oksijenin dokular tarafından daha iyi kullanımını sağlayarak savunma hücrelerini harekete geçirip bağışıklık sistemi güçlendirdiğini ifade eden Dr.Özğökçe, “Ozon ile vücudun savaşma ve yenilenme gücü artar. Bunun ötesinde beyindeki dolaşım bozukluklarında olumlu etkileri mevcuttur. Ozon tedavisi yaşam kalitesini arttırmak için kullanılmaktadır” dedi.

Ozon gazının tedavi amacıyla hekimin kararına göre vücuda çeşitli şekillerde verilebildiğini de anlatan Dr.Özğökçe , başlıca uygulamaya başladıklarını açıkladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER