Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

Dr.Özgökçe’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı…

Van özel Akadamar Hospital Hastanesi Uzman Doktor MEHMET SALİH ÖZGÖKÇE, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı Dr.Özgökçe, mesajında gazetecilere ekonomik ve sosyal haklar sağlayan 212 Sayılı Yasa’nın 10 Ocak 1961’de kabulüyle ilan edilen Çalışan Gazeteciler Günü’nün bu yıl 59’uncu yıl dönümünün kutlandığı söyledi. Özgökçe, “Küreselleşen dünyada gazetecilerimizin yansız haber yapmalarını sağlayacak ve çalışma koşullarını iyileştirecek yeni […]

11 Ocak 2020 - 14:42 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.
Dr.Özgökçe’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı…
İlgili resim

Van özel Akadamar Hospital Hastanesi Uzman Doktor MEHMET SALİH ÖZGÖKÇE, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı

Dr.Özgökçe, mesajında gazetecilere ekonomik ve sosyal haklar sağlayan 212 Sayılı Yasa’nın 10 Ocak 1961’de kabulüyle ilan edilen Çalışan Gazeteciler Günü’nün bu yıl 59’uncu yıl dönümünün kutlandığı söyledi.


Özgökçe, “Küreselleşen dünyada gazetecilerimizin yansız haber yapmalarını sağlayacak ve çalışma koşullarını iyileştirecek yeni düzenlemelerin yapılması, medyamıza daha da güç kazandıracaktır. Kamuoyunu bilgilendirmede ve demokratik bir toplumun oluşması yönünde büyük bir sorumluluğu yerine getirmekte olan basın, bu özelliğiyle demokrasinin vazgeçilmez bir unsurdur.


Özellikle yerel basının desteklenmesinin gerekliliğine inanıyoruz. Van basını, tarafsız, güvenilir, özgür habercilik anlayışıyla bu görevlerini büyük bir sorumlulukla yerine getirmektedir. Bizlerle sürekli beraber olan ve kurumumuza destek veren değerli gazetecilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.


Bu önemli gün nedeniyle başta ilimizde görev yapan basın muhabirleri olmak üzere, milletimizin ortak sesi olmanın ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER