Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

Çocuk Doktoru Uzm Dr.Can Ebiri , Özel Van Akdamar Hastanesinde Göreve Başladı.

Çocuk Doktoru Uzm Dr.Can Ebiri , Özel Van Akdamar Hastanesinde Göreve Başladı. Haber:Suat BARAN Uzman Kadrosuyla ilimizin ilk özel hastanesi olan Özel Akdamar Hospital Hastanesi doktor kadrosuna bir yenisini daha ekledi. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Can Ebiri, Özel Akdamar Hastanesinin güçlü hekim kadrosu arasında yerini alarak, hasta kabulüne başladı. Özel Akdamar Hastanesi’nde göreve […]

12 Ocak 2020 - 13:20 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.
Çocuk Doktoru Uzm Dr.Can Ebiri , Özel Van Akdamar  Hastanesinde Göreve Başladı.

Çocuk Doktoru Uzm Dr.Can Ebiri , Özel Van Akdamar Hastanesinde Göreve Başladı.
Haber:Suat BARAN
Uzman Kadrosuyla ilimizin ilk özel hastanesi olan Özel Akdamar Hospital Hastanesi doktor kadrosuna bir yenisini daha ekledi.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Can Ebiri, Özel Akdamar Hastanesinin güçlü hekim kadrosu arasında yerini alarak, hasta kabulüne başladı.

Özel Akdamar Hastanesi’nde göreve başlayan Dr.Ebiri ,Akdamar Hastanesinde görev yapacak olmasından dolayı mutluluk duyduğunu, burada bulunacağı süre zarfında hastalarına en iyi hizmeti sunmak için çabalayacağını belirtti.

Özel Akdamar Hastanesi’nden yapılan açıklamada; “Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman hekimlerimizle birlikte çocuklarımızın her türlü tedavisi polikliniklerimizde ve çocuk servisimizde yapılarak Özel Akdamar Hastanesi olarak VAN halkına en iyi sağlık hizmetini vermeye çalışacağız. ” denildi.

Özel Akdamar Hastanesinde göreve başlayan Dr. Ebiri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanlık eğitimi süresince özellikle sağlıklı bebek ve çocuk gelişiminin takibi ve desteklenmesi, yeni doğan bebek ve anne sağlığı, akciğer hastalıkları, astım ve alerjik hastalıklar, sindirim sistemi hastalıkları, kilo eksikliği, boy kısalığı, tiroit ve ergenlik hastalıkları, çocukluk çağının ateşli hastalıkları konuları üzerinde çalışmalar yaptığı ortaya çıktı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER