Reklamı kapat

Reklamı kapat
Tarafsız Van Haber

Başkan Erbenzer’den kan bağışı kampanyasına destek

Başkan Erbenzer’den kan bağışı kampanyasına destek Van Burukiler Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı M.Şerif Erbenzer, kan ve kök hücre bağışı kampanyasına destek verdi. Van ve lösemi hastaları için kan ve kök hücre bağışı kampanyası başlatıldı. 8 Ocak Çarşamba kadar devam edecek kampanya için bağışta bulunmak isteyen Başkan Erbenzer kurulan kan merkezine başvurarak kan […]

08 Ocak 2020 - 19:10 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
Başkan Erbenzer’den kan bağışı kampanyasına destek

Başkan Erbenzer’den kan bağışı kampanyasına destek

Van Burukiler Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı M.Şerif Erbenzer, kan ve kök hücre bağışı kampanyasına destek verdi.

Van ve lösemi hastaları için kan ve kök hücre bağışı kampanyası başlatıldı. 8 Ocak Çarşamba kadar devam edecek kampanya için bağışta bulunmak isteyen Başkan Erbenzer kurulan kan merkezine başvurarak kan bağışı kampanyasına destek verdi.
Başkan Erbenzer; kan ve kök hücre bağışına destek vermek amacıyla beraberindeki Dernek üye ve yöneticiler ile birlikte Başkan Yardımcılarınıda yanına alarak kan bağışı merkezini ziyaret etti.
Kan vermenin hayat kurtardığına ve kan bağışının sürekli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Başkan Erbenzer, “Kan vermenin yanında kök hücre bağışı ile şifa bekleyen insanlarımız için büyük önem taşıyor. Dernek Başkanı olarak, bu konuda yaratılmak istenilen farkındalığa kampanya ile katkı sağlamak istedik. Tüm vatandaşlarımızı kan ve kök hücre bağışı kampanyalarına destek vermeye çağırıyoruz” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER